Оплата карткою онлайн

Ми цінуємо ваш комфорт і час. Саме тому ви можете легко зробити онлайн покупку на нашому сайті, сплативши її будь-якою банківською карткою.

Це особливо актуально в період карантину, коли слід дотримуватися рекомендацій ВООЗ і звести контакт з готівкою до мінімуму.

Ми пропонуємо сплатити покупки онлайн через систему LiqPay.

Безпека оплати реалізується технологією ОТР і технологією 3D secure code. Операція оплати підтверджується динамічним одноразовим паролем, що приходить в SMS-повідомленні. Надійність сертифікована Verified by Visa, а також MasterCard SecureCode. Це гарантує додатковий рівень безпеки. Код є одноразовим і генерується під кожну операцію – саме тому його не слід передавати третім особам. Перед проведенням оплати слід переконатися, що 3D secure на вашій карті увімкнений.

Як cплатити за покупку онлайн:

  • Оберіть вподобаний вами товар і натисніть на кнопку «Купити».
  • Потім заповніть всю необхідну інформацію і підтвердіть покупку, натиснувши на кнопку «Підтвердити замовлення».
  • Після підтвердження замовлення перед вами відкриється сторінка оплати. Ви можете оплатити через Приват24, Google Pay або заповнити дані власної платіжної картки.

Післяплата

Ми також пропонуємо оплатити покупку післяплатою.

Післяплата має на увазі оплату товару при отриманні посилки. Доставку та послуги з переказу післяплати оплачує покупець. Ви можете обрати найбільш зручний спосіб платежу: післяплата у відділенні пошти ( «Нова пошта» і «Укрпошта») або готівкою кур’єру.

Будь ласка, огляньте товар у відділенні поштового сервісу або в присутності кур’єра.

Доставка здійснюється за допомогою сервісів поштової доставки “Нова Пошта” або “Укрпошта”

Доставку сплачує покупець.

Вартість та строки доставки – за умовами та тарифами вищевказаних поштових служб.