Ми гарантуємо високу якість товарів, що представлені у нас на сайті. Наші гральні карти надруковані на спеціальному професійному «казино-картоні» із чорним центральним шаром, який запобігає просвічуванню карт. Колоди наших гральних карт мають професійний друк. Додатково карти вкриті 4-х компонентним лаком для захисту від стирання. Самі карти мають класичний покерний розмір: 2,5″ x 3,5″ або 6,35см x 8,89см. Всі колоди обгорнуті в захисну плівку з відривною смугою для зручної розпаковки.

Як повернути товар?

Якість продукції та високий рівень сервісу – два основних правила, яким наша компанія керується кожен день. Для нас важливо, щоб кожен наш клієнт залишився задоволений своїми покупками.

Якщо ж ви залишитеся незадоволені покупкою, то ми гарантуємо можливість повернення товару протягом 14 днів. Для цього необхідно повернути замовлений товар в заводській упаковці і без пошкоджень.

Методи повернення товару

У відділенні “Нової Пошти” ви можете відразу відмовитися від товару під час його отримання.

Якщо ви вже забрали посилку, то обмін і повернення можливі протягом 14 днів з моменту отримання посилки. Просто повідомте про це менеджера нашого магазину по телефону: +38 (093) 508-000-8, і він швидко оформить повернення товару.

У разі повернення ви самостійно оплачуєте послуги поштової служби. ОБОВ’ЯЗКОВО перед відправкою зв’яжіться з нами по гарячій лінії для отримання інформації про відправку.

Повернення оплати відбувається на банківську карту протягом 3 банківських днів після отримання товару, який ви повертаєте.